Site içi arama

Cilt kırışıklıkları için ballı yüz maskesi


Cilt kırışıklıkları için ballı yüz maskesi

Civan perçemi çiçeğini saf suyun içinde 10 dakika kaynattıktan sonra sıkarak süzün.

Süzdüğünüz sudan bir fincan alarak soğutun.

Elde ettiğiniz posayı ezildikten sonra, yarım fincan limon suyu, bir yemek kaşığı zeytinyağı, bir tatlı kaşığı bal ve çırpılmış yumurta sarısı ile karıştırın.

Hazırladığınız karışımın içine soğuttuğunuz civan perçemi suyunu ilave edin. Maske kıvamına gelinceye kadar yulaf unu eklenir.

Ballı Maskenin etkisi: Ballı maske yüzünüzdeki çöküntü ve kırışıklıkların giderilmesini önler. Ballı yüz maskesi bir hafta uygulanmalıdır. Yüzünüzde 1 saat kalması gereklidir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.