Site içi arama

Lazer epilasyon kesin sonuç verir mi?

Lazer epilasyon kesin sonuç verir mi?

Lazer epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüylerin tamamının yok edilmesi gibi bir çözümün olduğunun söylenmesi gerçekçi değildir.

Ancak
Lazer epilasyon uygulamasının bilinen diğer yöntemlere göre çok daha etkili sonuç verdiği ortadadır.

Dünya genelinde lazer epilasyon uygulamaları için kabul edilen başarı oranı ortalama % 70, maksimum % 80 olarak gözlemlenmektedir.

Lazer epilasyon uygulamasının başarı oranı uygulamanın sonuna kadar düzenli olarak sürdürülmesi ile de yakından ilgilidir. 1-2 seansdan sonra tüm istenmeyen tüylerinize kesin çözüm vaat eden merkezlerden uzak durmanızda yarar var.

Lazer epilasyonun uygulama süreci kişiden kişiye, tüylerin tipine ve yoğunluğuna göre değişmektedir. Ancak gözle görülebilir bir azalma sağlanabilmesi için vücuttaki bölgeler için en az 4-6 seans, yüz bölgesi için ise 6-12 seans devam edilmelidir. Çoğunlukla Lazer epilasyon uygulamasından en yüksek performansın alınması için bir kaç seans daha sürdürmek gereklidir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.