Site içi arama

Nilgün belgün kremi - Kinerase-mavi anemon çiçeği içerikli krem

Anemon Çiçeği İçerikli Kinerase İntensive Kinetin Skin Krem

Kinerase, bir operasyona ihtiyaç olmadan daha genç görünen bir cilde sahip olabilmeniz için geliştirildi.

Hafif, fakat cildin yaşlanmasına karşı, güneşin cilde olumsuz etkilerine, ciltdeki lekelere ve ciltdeki pürüzlere karşı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bir cilt bakım ürünüdür.

Kinarase'in gücü, yaşlanmış ve güneşten zarar görmüş ciltlerin görünümünü düzelten kinetin adlı bitkisel özden gelmektedir. Kinetin aslında bitki yapraklarının kurumalarını ve cansızlaşmalarını önleyen maddedir.

Kinerase, kinetinin bu onarıcı gücünü doğrudan cildinize aktararak cildinizin nem tutma gücünü artırır. Kinerase, cildi yıpratan çoğu bakım ürününün tersine, dış etkenlere karşı korumak üzere cildi besler ve nemlendirir.

Kinerase ürünleri alerji yapmaz, gözenekleri tıkamaz. Kinarase boyasız ve kokusuz olması nedeniyle cildi hiçbir şekilde tahriş etmez. Bilim ve doğanın eşsiz bileşimi ile Kinerase mükkemmel bir cilt yenileyicidir.

Kinerase, Yaşa bağlı derin çizgi ve kırışıklıkların, Hiperpigmentasyonların, Güneş lekelerinin, Cilt rengindeki dalgalanmaların, Pürüzlerin görünümünde gözle görülür bir iyileşme sağlar.

Kullanımı: temizlenmiş cilde sabah,akşam bir miktar uygulanır.Güneş kremi de kullanılması önerilir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.