Site içi arama

Seda Sayan diyeti

Seda Sayan diyeti

Sürekli göz önünde, daima formda ve ince. Seda Sayan kilo konusunda iniş çıkışlar yaşamayan ünlülerimizdendir.

İlerleyen yaşına rağmen bunu başarmasının altındaysa güçlü bir psikolojik yapı bulunuyor.


Sürekli hareket halinde bir yaşam, her gün canlı yayın stresi, kalori harcama konusunda onu şanslı kılsa da, yediğine içtiğine çok özen gösterdiğini her zaman vurguluyor.

Seda Sayan uyku düzenine, günlük yaşamına özen gösteriyor, düzenli ve sağlıklı besleniyor. Ayırma diyeti ile formunu koruduğunu söylüyor.

Sabah

• 6–7 adet kuru kayısı

• 2 bardak su

Yarım saat sonra

• 1 bardak bitki çayı

• 2 tane domates

• Biraz beyaz peynir

Öğlen

• Bol zeytinyağlı salata ya da domatesli-peynirli tost

Akşam

Ya balık salata veya et salata, eğer canım çok isterse sadece pilav ya da makarna, ancak yanında hiçbir şey yemiyorum. Gece yatmadan evvel de meyve yerim. Gün içinde mümkün olduğu kadar bol su içerim.

Bu diyetimin yanında bazı özel durumlarda Hollywood yıldızlarının, katılacakları ödül törenlerinin öncesinde 1–2 kilo vermek için yaptıkları Hollywood Diyeti'ni uyguluyorum. 2 gün boyunca sadece su içerek 3 kilo birden veriyorum.

Seda Sayan
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.