Site içi arama

Ahmet Maranki gençlik iksiri

Ahmet Maranki gençlik iksiri:

Ahmet Maranki'nin tavsiye ettiği gençlik iksiri; Çocukların, gençlerin ve ailenin tüm fertlerinin içebileceği uygun bir içecektir. 

Gençlik kürünü uygulamaya başladıktan sonra üçüncü günde siz de farkı göreceksiniz.

Kalın bağırsağınız, böbreğiniz düzene girecek, kendinizi daha enerjik ve daha canlı hissedeceksiniz, saçlarınızın dökülmesi ve sivilceleriniz yok olacak, cildiniz canlanıp sağlıklı bir görünüm alacak.. 


Ahmet Maranki gençlik iksiri:

Malzemeler:

Kırmızı pancar

Elma

Maydanoz

Lahana

Uygulama: Katı meyve sıkacağı ile malzemelerin suyunu çıkartın. Bu karışımı 2 su bardağı kadar hazırlayıp her sabah kahvaltıda, ve her akşam saat 17.00 civarında için. 

İçmeden önce içine mutlaka bir tatlı kaşığı da zeytinyağı koyun. Bu kürü 7-10 gün düzenli olarak uygulayın. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.