Site içi arama

Selülit giderici yağ *

Selülit giderici bitkisel yağ karışımı

Selülitlerin giderilmesi için suna dumankaya'nın selülit giderici yağ karışımını deneyin.

1/2 tatlı kaşığı saf zeytin yağı, 1/2 tatlı kaşığı susamyağı, 10 damla biberiye yağı, 12 damla kekik ve 10 damla portakal yağını karıştırdıktan sonra selülitli bölgelerinize masaj yaparak iyice sürerek yedirin.

30 dakika etki etmesini bekleyin. Ardından saf ipek bir keseyle bulamazsanız normal bir keseyle selülitli bölgeleriniz kızarana dek iyice keseleyin, daha sonra sabunlanmadan ılık su ile duş alın. Bu uygulamayı üç günde bir kere tekrar edin.

Bu rutin uygulamayı uzun süre aksatmadan uyguladığınızda selülitlerinizin gözle görülür bir şekilde iyileştiğini göreceksiniz.

Suna Dumankaya
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.