Selülit giderici yağ *

Selülit giderici bitkisel yağ karışımı

Selülitlerin giderilmesi için suna dumankaya'nın selülit giderici yağ karışımını deneyin.

1/2 tatlı kaşığı saf zeytin yağı, 1/2 tatlı kaşığı susamyağı, 10 damla biberiye yağı, 12 damla kekik ve 10 damla portakal yağını karıştırdıktan sonra selülitli bölgelerinize masaj yaparak iyice sürerek yedirin.

30 dakika etki etmesini bekleyin. Ardından saf ipek bir keseyle bulamazsanız normal bir keseyle selülitli bölgeleriniz kızarana dek iyice keseleyin, daha sonra sabunlanmadan ılık su ile duş alın. Bu uygulamayı üç günde bir kere tekrar edin.

Bu rutin uygulamayı uzun süre aksatmadan uyguladığınızda selülitlerinizin gözle görülür bir şekilde iyileştiğini göreceksiniz.

Suna Dumankaya


***********************************************
Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaştıkça çoğalan tek şey bilgidir. Lütfen bu yazıyı sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşın
***********************************************

0 yorum:

Yorum Gönder

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Göbek yağlarını yakan kür

 
 
 

Karaciğer yağlanmasına karşı kür

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama kürüBel inceltme kürü