ibrahim saraçoğlu-KOAH hastalığı için bitkisel çözüm

KOAH hastalığı için bitkisel çözüm 
Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), amfizem ve kronik bronşiti kapsayan bir hastalık grubudur.

KOAH'ın en sık görülen özelliği, akciğerlerinize giren ve akciğerlerinizden çıkan havayı nefes darlığına neden olacak derecede kısıtlayabilmesidir.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) için yulaf samanı kürünü öneriyor.Hazırlanışı: Bir su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı yulaf samanı konularak 7 dakika kısık ateşte kaynatılır.Yedinci dakika dolar dolmaz bekletmeden sıcakken süzülür.

Uygulanışı: Ilıyınca yudum yudum içilir.Bir ay süre ile gün aşırı sabah,öğle veya akşam yemeklerinden iki saat sonra yudum yudum içilir

Bir ayda toplam onbeş gün uygulanmış olacaktır.Bir aydan sonra onbeş gün ara verilir. ve onbeş gün aradan sonra aynı şekilde tekrar edilir.


İbrahim Saraçoğlu
Önceki
Next Post »

6 yorum

Click here for yorum
şeniz arslan
admin
5 Aralık 2008 15:27 ×

ya ben şimdi şunu anlamadım : gün aşırı her öğünden sonra içince bir ayda yaklaşık 90 ere içilmiş oluyo verilen tarife göre. sonrasında da deniyor ki : bir ayda 15 kere içilmiş olacaktır. sanırsam ifade tam açık değil. Bu açıklmaya acil ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Reply
avatar
Anonymous
admin
12 Şubat 2009 12:08 ×

her bulduğumuz yulaf samanını kullanabilir miyiz, genelde piyasada işlemden geçmiş güneşte kurutulmuşları var

Reply
avatar
Adsız
admin
13 Aralık 2012 19:26 ×

yeşil olarak kurutulmuş yulaf samanı nerden alabilirm. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgi için yonetim_61@hotmail.com adresine cevap gönderirseniz sağolun. göndermezsenizde.

Reply
avatar
mucize iksirler
admin
13 Aralık 2012 19:42 ×

Aktarlara sorun belki yardımcı olabilirler.

Reply
avatar
Adsız
admin
11 Şubat 2013 01:22 ×

arkadaşlar koah çok aciliyet gerektiren bir hastalık hiç başka çare aramayın Derin nefes macunu var onu alın balgam söktürüyor nefes açıyor. Hastanızı deneme tahtasına çevirmeyin. İnanın hastamızın 1 saatte nefesi açıldı.

Reply
avatar
Adsız
admin
27 Nisan 2014 16:14 ×

Derin nefes macunu ne acaba

Reply
avatar

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
ConversionConversion EmoticonEmoticon