Site içi arama

ibrahim saraçoğlu-KOAH hastalığı için bitkisel çözüm

KOAH hastalığı için bitkisel çözüm

Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), amfizem ve kronik bronşiti kapsayan bir hastalık grubudur.

KOAH'ın en sık görülen özelliği, akciğerlerinize giren ve akciğerlerinizden çıkan havayı nefes darlığına neden olacak derecede kısıtlayabilmesidir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) için yulaf samanı kürünü öneriyor.

Hazırlanışı: Bir su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı yulaf samanı konularak 7 dakika kısık ateşte kaynatılır.Yedinci dakika dolar dolmaz bekletmeden sıcakken süzülür.

Uygulanışı: Ilıyınca yudum yudum içilir.Bir ay süre ile gün aşırı sabah,öğle veya akşam yemeklerinden iki saat sonra yudum yudum içilir

Bir ayda toplam onbeş gün uygulanmış olacaktır.Bir aydan sonra onbeş gün ara verilir. ve onbeş gün aradan sonra aynı şekilde tekrar edilir.


İbrahim Saraçoğlu
6 yorum:

şeniz arslan dedi ki...

ya ben şimdi şunu anlamadım : gün aşırı her öğünden sonra içince bir ayda yaklaşık 90 ere içilmiş oluyo verilen tarife göre. sonrasında da deniyor ki : bir ayda 15 kere içilmiş olacaktır. sanırsam ifade tam açık değil. Bu açıklmaya acil ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Anonymous dedi ki...

her bulduğumuz yulaf samanını kullanabilir miyiz, genelde piyasada işlemden geçmiş güneşte kurutulmuşları var

Adsız dedi ki...

yeşil olarak kurutulmuş yulaf samanı nerden alabilirm. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgi için yonetim_61@hotmail.com adresine cevap gönderirseniz sağolun. göndermezsenizde.

mucize iksirler dedi ki...

Aktarlara sorun belki yardımcı olabilirler.

Adsız dedi ki...

arkadaşlar koah çok aciliyet gerektiren bir hastalık hiç başka çare aramayın Derin nefes macunu var onu alın balgam söktürüyor nefes açıyor. Hastanızı deneme tahtasına çevirmeyin. İnanın hastamızın 1 saatte nefesi açıldı.

Adsız dedi ki...

Derin nefes macunu ne acaba

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.