Site içi arama

İbrahim saraçoğlu Bronşit ve bronşite bağlı nefes darlığı için yulaf samanı

Bronşit ve bronşite bağlı nefes darlığı için yulaf samanı

Bir tutam (yaklaşık 5 gram) yulaf samanını kaynayan olan bir litre suya attıktan sonra ağzı kapalı olarak hafif ateşte beş dakika kaynatın. Soğuduktan sonra süzün.

Elde edilen sudan üç hafta boyunca haftada iki çay bardağı için. Üç hafta uygulandıktan sonra şikâyetin seyrine göre devam edilir.

Her içim için yulaf samanı suyunun taze hazırlanması şarttır. Kesinlikle on saatten fazla beklemiş yulaf samanı suyunu haricen ya da dahilen kullanmayın.
2 yorum:

Anonymous dedi ki...

benim oglum suan 5yasinda 2.5aylikken bronsite yakalandisürekli olarak kullandigimiz ilaaclar varama 1hafta iyiise 2hafta hasta buhar makinesi kullaniyoruz
burun sürekli tikali özellikle geceleri nefes almasigüclesiyo
keci boynuzu kürünümü -yulaf samani kürünümü kullanmaliyim simdiden sonsuz tesekkürler dualarimiz sizinle...

Anonymous dedi ki...

ben 3numarada yorumbirakan kisiyim keci boynuzu ve yulaf samanini temin ettim sabirsizlikla cevabinizi beklemekteyim ALLAH aemanet olun en derin saygilarimla....

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.