Site içi arama

Erkan Topuz

Erkan Topuz

Prof. Dr Erkan Topuz 1946 yılında İstanbul 'un Yeşilköy semtinde dünyaya geldi. Pertevniyal Lisesi'ni 1964 yılında bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne girdi.

1975 yılında İç Hastalıkları İhtisasını bitirdi.1976 yılında İstanbul Üniversitesi Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Onkoloji Biriminde göreve başladı.

1979–1980 yılları arasında Avusturya'da immünoloji ve onkoloji dalında Viyana Kanser Enstitüsü'nde görev yaptı. 1982'de Üniversite Doçenti oldu. 1984'te Erlangen Üniversitesi'nde, 1985'te Londra Royal Marsden Hastanesi'nde, 1986'da Nürnberg Şehir Hastanesi'nde misafir öğretim üyesi olarak çalıştı. 1988 yılında profesör oldu.

1997 yılında John Hopkins Üniversitesi'nde misafir öğretim üyesi olarak çalışmalar yaptı. Bugüne kadar Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı Başkanlığı, Anabilim Dalı Başkanlığı, Yönetim Kurulu Üyelikleri ve İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Müdürlüğü yapmaktadır.

85'i dış ülkelerde yayınlanmış 190 yayını mevcuttur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. 6 kitabın editörlüğünü yapmış ve bu kitapların bazı bölümlerini yazmıştır.

Erkan Topuz sağlık önerileri

Zerdeçalın faydaları

Kanserden koruyucu mantarlar

Kemoterapi ve radyoterapi görenler için bitkisel destek

kansere karşı korunma önerileri

kanserden korunmanın yolları

Prof. Dr Erkan Topuz ’dan böğürtlenin faydaları

Kansere karşı korunmak için sağlıklı beslenme önerileri

Karadut Şurubu ve Faydaları

Menopozda ateş basması için menekşe çayı
1 yorum:

Adsız dedi ki...

kolon kanserinden nasıl kurtulurum

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.