Site içi arama

suna dumankaya topuk dikeni için bitkisel tedavi

suna dumankaya'dan topuk dikeni için bitkisel tedavi

Topuk dikeni düşüne kadar:

1 tatlı kaşığı şap tozu, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı , 1 tatlı kaşığı deniz tuzunu karıştırarak lahananın yumuşak yaprağının içine sürdükten sonra problemli bölgeyi sarın.

Üzerini bir tülbentle örterek, 2 saat kadar bekletin. Ardından yıkayıp, beyaz vazelin ve limon suyu sürün.

Her gün yaptıkça deriniz kalkacaktır. En sonunda topuk dikeniniz düşecektir.


Suna Dumankaya
1 yorum:

Adsız dedi ki...

bundan 2sne önce annemde topuk dikeni vardı ve sabahları yurumekte zorlanıyordu ve 1 ay sonra hacca gidecekti doktor hemen ameliyat yapabiliriz dedi fakat bi teyzee allah ondan razı olsun anneme bildiğimiz tuzu bi tavada ısıttırdı hemen hemen 500gr kadar sabah aksam bunu bez bi torbanın içine koyup sıcakken bezn üstüne ayaklarını koyup bekletti..mesela sabah ısıtıodu5 dk fln bekletiodu ayaklarını tekrr ısıtıodu ne kadar cok yaparsnz faydası o kdr cok olur..inşallahhhh size de ii gelir hayr duanızı alırızzz >türkan :)

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.