Site içi arama

Siyah nokta maskesi

Siyah nokta maskesi

1 tatlı kaşığı badem yağı

1 tatlı kaşığı limon suyu

1,5 tatlı kaşığı kil

1 tatlı kaşığı bal

Bu malzemeleri karıştırıp dudak ve göz çevresi hariç yüze sürünüz. 45 dakika beklettikten sonra ılık suyla durulayabilirsiniz.
4 yorum:

Anonymous dedi ki...

merhbba siyah noktalar için inşallah güzel br maskedir ben de özellikle burun çevresinde var vede çok derinde oluyor derinin çok altında çıkarır mı?

Anonymous dedi ki...

BEN DE DENEDİM AMA YAPIŞMIYOR :( O NASIL OLCAK??? ARTI ARKADAŞIMIZ DA SORMUŞ KAÇ GÜNDE BİR YAPILMALI??

Anonymous dedi ki...

arkadaslar bunu maskeyi haftada bir kez yapabilirsiniz ben öncedende bunu yapiyordum iyi geliyor ve yapismamasi nedeni cünkü icine badem yagi kullandimiz icin

Anonymous dedi ki...

ya inş. işe yarar bktım artk bunlardan gerçi beterin beteri varda neyse bide benlerden nasıl kurtulcam bn ameliyattan başka çözm yok mu????

Yorum Gönder

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.

Uyarı

Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız.Uzmanların önerdiği kürleri doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak uygulayın.